Uczestnicy 2018

Tabela uczestników z kabiny własnej. Pełna obsada nie więcej niż około 400 gołębi.

Uczestnik, którego "Imię Nazwisko lub NICK" wyświetla się na pomarańczowo oznacza to, że ta osoba umożliwia informację o sobie i o swojej hodowli. Klikając w danego uczestnika możemy przeczytać i dowiedzieć się więcej o jego hodowli i nie tylko.

INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW :

KAŻDA OSOBA, KTÓRA ZGŁOSIŁA UDZIAŁ W SEZONIE 2018 ZOSTANIE DODANA DO LISTY PO ZAKTUALIZOWANIU DANYCH OSOBOWYCH I POTWIERDZENIU ZGODNOŚCI DANYCH. OSOBY NIE ZOSTAJĄ DOPISYWANE AUTOMATYCZNIE !!!!


PRZYJMUJEMY TYLKO 400 SZT GOŁĘBI PODSTAWOWYCH. NIE PRZYJMUJEMY WIĘCEJ GOŁĘBI. CAŁKOWITA LICZBA DRUŻYN JAKĄ JESTEŚMY W STANIE PRZYJĄĆ TO 90 DRUŻYN.

.

ZDJĘCIE

uczestnika

Nazwisko i Imię / NICK uczestnika Miejscowość
Kraj liczba gołębi
TOMASZEK LESZEK SZCZUROWA

5
 WAŁĘSA MATEUSZ  OLSZTYN

5
 WAŁĘSA MONIKA  OLSZTYN

5
 WAŁĘSA ANTONI  OLSZTYN

5
 MRÓZ MARCIN I FILIP  WOLA RZĘDZIŃSKA

5
 ZIĘTARA TEAM  PROSZÓWKI

5
 KRÓLIKOWSKI BARTEK  BOŻEPOLE WIELKIE

5
 BIELA PAWEŁ  RUDNIK


 RESZKA RAFAŁ  JAKUBOWICE KONIŃSKIE

5
 CIEŚLA ZBIGNIEW  SZCZUROWA

 LADA DANIEL I MICHAŁ  GOLEMKI

KUTA ŁUKASZ WOLA RZĘDZIŃSKA


 GIERCZAK TADEUSZ 1  TYCHY

GIERCZAK TADEUSZ 2  TYCHY

HOLA PIOTR  URSZULIN

 SZCZEŚNIAK ZDZISŁAW  NOWY KORCZYN

5 + 1
 RYSZARD JASIŃSKI  GORZÓW   WIELKOPOLSKI

2
 CZAPLIŃSKI TOMASZ 1  SYBERIA


 CZAPLIŃSKI TOMASZ 2  SYBERIA

5

 CZAPLIŃSKI TOMASZ 3  SYBERIA

5

 CZAPLIŃSKI TOMASZ 4  SYBERIA

5
 CZAPLIŃSKI TOMASZ 5  SYBERIA

5
 CZAPLIŃSKI TOMASZ 6  SYBERIA

5
 CZAPLIŃSKI TOMASZ 7  SYBERIA

5
 CZAPLIŃSKI TOMASZ 8  SYBERIA

5
 CZAPLIŃSKI RENATA  SYBERIA

5
 CZAPLIŃSKI & SYNOWIE  SYBERIA

5
 CZARDYBON ANDRZEJ I SZYMON  ORNONTOWICE

 CZARDYBON ANDRZEJ I KULIG JANUSZ  ORNONTOWICE

5
 NYTKO JANUSZ  NIGH WYCOMBE

5
 ANDREW ROBERTS  WALES

5 + 1
 ROGALEWSKI MICHAŁ  NIESTĘPOWO

5
 DYZNER RYSZARD  SADEK

5
 ADAM BOLKA  BRACKNELL

5 + 1
 KOMOROWSKI JAREK  KARLEWO

5
 KŁECZEK DARIUSZ  WOLA CICHA

5
 SIEKLICKI KAZIMIERZ  GDAŃSK

5
 SEKULSKI JANUSZ  SIERPC

5
CICHOCKI MICHAŁ  WARSZAWA

PLEŚNIAK BOGUSŁAW  RZESZÓW

DI DOMENICO NICOLA  WŁOCHY

 ROZPŁOCH MARIUSZ I JANUSZ  KERKDRIEL

 FALKOWSKI ZBIGNIEW  ROZOWZIN

5
 GÓRKA MARIAN  TRZEMEŚNIA

5
 GÓRKA MARIAN 1  TRZEMEŚNIA

5
 PIOTROWSKI MARIUSZ  TORUŃ

2
GASPEROWICZ ADAM  GOSTYŃ

5
 BUŁA IRENEUSZ I DENIS  DĄBROWA GÓRNICZA

5
 KOTELA IRENEUSZ  SZCZUCIN

5
 GÓRKA TADEUSZ  TRZEMEŚNIA

5
 ŻMIJA JANUSZ  BULOWICE

5
 MORAWSKI JAN  LUBLIN

5
 WAWRZONEK DAMIAN  NAROŻNIKI

5
 DUDEK - BOROWIAK  ŻAGAŃ

5
 GMIŃSKI TOMASZ   RYPIN

BUCKO TOMASZ   CIEŻKOWICE 

BZDZICUH DOROTA I RYSZARD   JÓZEFÓW

 SOKOŁOWSKI JERZY POBYŁKOWO MAŁE 

5
STYCZEŃ WLASŁAW I LUCJAN   KAZIMIERZA WIELKA


 KWIATKOWSKI ADAM  BUSKO ZDRÓJ

5
 ZBIGNIEW & MICHAŁ   ANDRYCHÓW

 J. Focht & J. WIŚNIEWSKI   GOLENIÓW

 FLOREK RYSZARD URSZULIN 

 MOTWICKI SŁAWOMIR   DUBECZNO

 KITA ARTUR  GÓRY

 MACZYŃSKI BRONISŁAW  PLEWISKA

 WSZOLEK JAN  RZEZAWA

 POPRAWSKI ANDRZEJ  SZYDŁOWO

GRANICA RADOSŁAW  BRODNICA 

GRZYWA MATEUSZ    OLMONTY

BRACIA KORALEWICZ   RADYMNO 

5
 LEWANDOWSKI JAROSŁAW  OKALEWO

 KLIMEK ANDRZEJ  SZARWARK

5
 GREENPLAY.PL  TORUŃ

5
SZCZOCZARZ GRZEGORZ  NOWY BOREK

 HU-RA  JERUZALEM

 MACH WOJCIECH   SZCZUCIN

 KOPER TOMASZ   BULOWICE

2
 KOKOWICZ-GĘSICH  WARSZAWA

5
 MASTERTEAM  MIELEC

 ZYCH MARIUSZ  OLEŚNICA

5
WYRWONT JÓZEF   BRZESZCZE

   

5 + 1
   

5 + 1
   

5 + 1
   

5 + 1
   

5 + 1
   

2
   

5 + 1
  LISTA UCZESTNIKÓW ZAMKNIĘTA 

-------
      RAZEM  401 

LISTA REZERWOWA

 

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w sezonie 2017 a nie ma Cię na liście Uczestników a chcesz UCZESTNICZYĆ z najlepszymi w zawodach w 2017 roku wpisz się na listę rezerwową.

LP

 

Imię i Nazwisko / NICK uczestnika Miejscowość
Kraj liczba gołębi

1.

   

5 + 1

2.

   

5 + 1

3.

   

5 + 1

4.

   

5 + 1
5.    

5 + 1
6.    

5 + 1
7.    

5 + 1
8.    

5 + 1
9.    

5 + 1
10.    

5 + 1
     

RAZEM

50+10